Hakkımızda

Limon ağaçları arasında konumlanmış  olan  Aile pansiyonumuz, 4 mevsim 24 saat siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Uzaktan bakıldığında diğer pansiyonlar ile benzerlik gösterse de, birazdan bahsedeceğimiz imkanlar ve ince detaylarda rakiplerinden tamamen ayrışmaktadır. Başak Pansiyon şehrin merkezi ile doğal tabiatı bir araya getirir. Resimlerde de görüleceği üzere yemyeşil bahçesinde cafe, piknik alanı, kamelya ve salıncak gibi sosyal alanlar yer almaktadır.

Odalarımızın duvarları çoğu otel ve pansiyonlarca tercih edilen koyu renkler yerine, uzman tavsiyelerinden yararlanılarak, insan içine  sıcaklık ve ferahlık veren çuha çiçeği sarısı ve ya şeftali renkleriyle renklendirilmiştir. Yine hiçbir pansiyonda bulunmayan Buzdolabı ve Mutfak alanı gibi ayrıcalıklar Başak Pansiyonun tüm odalarında standart olarak sunulmaktadır. Yine odalarımızın tümünde HD Uydu kanallarına sahip büyük ekran 32” (82 ekran)  LED TVler  yer almaktadır.

Başak pansiyon bakımlıdır. Günlük oda temizliğinin yanı sıra binamızın yıllık badana bakım, dezenfektasyon ve ilaçlama gibi  umuma uygun rutin bakımları da düzenli olarak yapılmaktadır.

Sonuç olarak başak pansiyon size diğer pansiyonlardan çok daha fazlasını sunmakta olup, siz değerli müşterilerimizin ziyaretlerini beklemektedir.

Konyaaltı Plajları   3 km

AqualandDolphinland  3km

Antalya SporStadyumu  3,2 km

Akdeniz Üniversitesi  1 km

Tıp Fakültesi   1,4 km

Otobüs Terminali (Otogar)   1,9  km

Adalet Sarayı 1,5 km

AkturLunaPark  3,1

Aquarium  3,3 km

Antalya Müzesi  3,4 km

Düden Şelalesi  12 km

Laura (Lara)  13 km

Hava Alanı  16 km